Network Engineer (Remote)

MindPal

Poszukujemy osoby na stanowisko Networking Engineer, która będzie odpowiedzialna za ocenę i testowanie najniższego poziomu Ethernetu (PHYs) oraz rozwijanie oprogramowania w językach Python, C/C++. Jeśli masz doświadczenie w pracy z GIT, Visual Studio Code oraz wiedzę na temat modelu ISO/OSI na poziomie L1-L2, protokołów IPv6, TCP i UDP, a także elektronicznej architektury pojazdów, komunikacji Ethernet i diagnostyki, to ta praca może być dla Ciebie!

Obowiązki:
  • Ocena i testowanie najniższego poziomu Ethernetu (PHYs) w różnych aplikacjach i systemach.
  • Programowanie w językach Python, C/C++ w celu rozwijania oprogramowania do testowania Ethernetu.
  • Praca z narzędziami takimi jak GIT, Visual Studio Code oraz innymi narzędziami do tworzenia i zarządzania oprogramowaniem.
  • Zrozumienie i implementacja protokołów komunikacyjnych, takich jak IPv6, TCP i UDP.
  • Praca z elektroniczną architekturą pojazdów i diagnozowanie komunikacji Ethernet.
  • Aktualizacja oprogramowania na różnych jednostkach.

  • Doświadczenie w ocenie i testowaniu najniższego poziomu Ethernetu (PHYs).
  • Umiejętność programowania w językach Python, C/C++ z ambicjami do dalszego doskonalenia.
  • Znajomość narzędzi takich jak GIT, Visual Studio Code oraz innych narzędzi do tworzenia i zarządzania oprogramowaniem.
  • Zrozumienie i znajomość modelu ISO/OSI na poziomie L1-L2 oraz protokołów IPv6, TCP i UDP.
  • Znajomość elektronicznej architektury pojazdów, komunikacji Ethernet i diagnostyki.
  • Umiejętność aktualizacji oprogramowania na różnych jednostkach.

Języki:

  • Angielski

  • 90-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Rynek 6, Gliwice lub zdalnie

Mindpal is a unique project that emerged from the initiative of sky gate company. The challenges associated with IT recruitment became the driving force behind the creation of an extraordinary platform connecting companies with candidates.