SAP S4 Hana / Basis Specialist (Remote)

MindPal

Czym będziesz się zajmować?

Stanowisko: Specjalista SAP S4 Hana / BasisZadania:
  • Migracja SAP S4 Hana do chmury publicznej
  • Praca z bazą danych HANA w środowisku klastrowym i wysokiej dostępności
  • Optymalizacja wydajności i tuning na bazie danych HANA
  • Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dla bazy danych HANA

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie z SAP S4 Hana / Basis, zwłaszcza w projektach migracyjnych
  • Doświadczenie z narzędziem SAP SWPM
  • Wiedza robocza z zakresu baz danych, takich jak Oracle/MS-SQL/DB2/Sybase/SAP HANA
  • Wiedza robocza na poziomie administratora systemu w co najmniej dwóch z następujących: Linux, Solaris, AIX, HP-UX lub Windows
  • Udokumentowana znajomość technologii rdzeniowej SAP HANA in-Memory Platform, w tym architektury, projektowania krajobrazu, instalacji, aktualizacji, strojenia wydajności i integracji systemu
Preferowane certyfikaty:
  • Certyfikacja migracji SAP OS/DB lub certyfikacja bazy danych HANA lub certyfikacja chmury - AWS/Azure/GCP

Języki:

  • Angielski

  • Polski

  • 80-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Rynek 6, Gliwice lub zdalnie

Mindpal is a unique project that emerged from the initiative of sky gate company. The challenges associated with IT recruitment became the driving force behind the creation of an extraordinary platform connecting companies with candidates.