Architekt Rozwiązań IT (Remote)

IT Contracting by Pentacomp

Do zespołu Pentacomp obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt Rozwiązań ITOto co mamy do zaoferowania:
  • Praca 100% zdalna
  • Umowa: B2B
  • Stawka: od 130 do 160 PLN netto/h + VAT B2B
  • Długofalowa współpraca przy realizacji rozwojowych projektów sektora Public
Zakres obowiązków to:
  • Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań
  • Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów

Kogo poszukujemy?

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w projektowaniu architektury rozwiązań IT
  • Zrealizowanych co najmniej 2 projektów informatycznych w roli architekta rozwiązań integracyjnych
  • Doświadczenia w pracy w projektach realizowanych metodyką zwinną
  • Umiejętności w tworzeniu dokumentacji projektów systemów informatycznych
  • Bardzo dobrej znajomości BPMN, UML, zagadnień SOA oraz wzorców architektonicznych
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia we wdrażaniu technologii ESB

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 21840-26880 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Jako Pentacomp tworzymy rozwiązania IT łączące innowacyjność z latami doświadczeń - a ich mamy całkiem sporo. Istniejemy na rynku prawie 30 lat i możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Pentacomp - Think, Feel, Innovate