Process Management Consultant

Scalo Sp. z o.o.

Projekt dotyczący przeniesienia procesów z dużego, scentralizowanego systemu FE do nowych rozwiązań, rozwijanych przez właścicieli biznesowych. Projekt obejmuje wszystkie segmenty i grupy produktów bankowych.

Zadania:
  • pilnowanie części procesowej,
  • optymalizacja procesów,
  • wyznaczanie KPI,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • dbałość o spójność procesów,
  • moderowanie spotkań.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz umiejętność tworzenia analizy biznesowej,
  • posiadasz praktyczną znajomość BPMN,
  • bardzo dobrze radzisz sobie w pracy z MS Excel,
  • znasz metodyki i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami lub programami,
  • zarządzałeś/aś już zespołem,
  • mile widziana: znajomość technologii PowerBI, metodyki Agile, aplikacji MS Projekt,
  • stawka od 120-135 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 120-135 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Powstańców Śląskich 9, Wrocław lub hybrydowo

Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.