Product Marketing Specialist

KINGIT

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Opracowywanie przekonujących komunikatów, które rezonują z docelowymi klientami.
  • Pomoc w tworzeniu materiałów wspierających sprzedaż, takich jak broszury, prezentacje i białe księgi.
  • Tworzenie treści, takich jak studia przypadków, filmy, treści na stronę internetową i wpisy na bloga.
  • Współpraca z działem projektowania i innymi funkcjami marketingowymi w celu produkcji wysokiej jakości materiałów.
  • Opracowywanie i aktualizacja narzędzi sprzedażowych, takich jak prezentacje, karty produktów i porównania z konkurencją.
  • Szkolenie zespołów sprzedażowych z zakresu cech i korzyści produktu.
  • Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu planów wprowadzenia produktu na rynek.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu definiowania i realizacji kampanii marketingowych.
  • Opracowywanie świadectw zadowolenia klientów i studiów przypadków do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
  • Udział w targach, webinariach i innych wydarzeniach w celu promocji produktu.
  • Monitorowanie i raportowanie KPI (wskaźników wydajności) marketingu produktowego.
  • Wykorzystywanie narzędzi analizy danych do oceny efektywności działań marketingowych.
  • Przeprowadzanie analiz konkurencyjnych w celu identyfikacji trendów rynkowych, możliwości i zagrożeń
  • Wykonywanie segmentacji i celowania klientów.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny marketingu.
  • Minimum 2-5 lat doświadczenia w marketingu produktowym w obszarze oprogramowania dla przedsiębiorstw.
  • Silne zrozumienie koncepcji marketingu produktowego oraz zdolność do opracowywania i wdrażania innowacyjnych strategii.
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacji i prezentacji, zarówno w piśmie, jak i ustnie.
  • Zdolność do efektywnej pracy w szybkim, zespołowym środowisku.
  • Solidne umiejętności analityczne i nastawienie na działania oparte na danych.
  • Doświadczenie z platformami do automatyzacji marketingu i narzędziami do analizy danych jest dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 9 000 do 14 000 zł na podstawie umowy B2B oraz premie uzależnione od wyników.
  • Kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i okulistyczne, plan emerytalny i płatny czas wolny.
  • Dynamiczną, włączającą i wspierającą kulturę pracy, która zachęca do rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Możliwość awansu zawodowego i ciągłego rozwoju zawodowego.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 9000-14000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Gdzie będziesz pracował?

Centrum 1, Poznań

Kingit to innowacyjna agencja rekrutacyjna w branży IT, która koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów i kandydatów. Wiedza oraz doświadczenie naszych konsultantów pozwalają łączyć potrzeby firm z oczekiwaniami specjalistów. Wierzymy, że sukces tkwi w relacjach popartych wiedzą i doświadczeniem. Pracujemy z pasją, nie ograniczając się do miejsca i czasu, co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług.