Administrator IT / Nagios

apreel

Czym będziesz się zajmować?

  • Stanowisko: Administrator IT / Nagios
  • Projekt ma na celu uruchomienie procesu reorganizacji monitoringu technologicznego realizowanego w NAGIOS.
  • Lokalizacja: Warszawa, Centrum, praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze 1x w tygodniu , reszta zdalnie
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie lokalnych administratorów systemów monitoringu w zarządzaniu systemem NAGIOS - analiza i optymalizacja.
  • Parametryzacja czujek monitoringu technologicznego realizowanego w NAGIOS.
  • Tworzenie nowych czujek monitoringu technologicznego realizowanego w NAGIOS.
  • Przygotowanie dokumentacji dot. konfiguracji nowych czujek monitoringu technologicznego realizowanego w NAGIOS.
  • Dokumentowanie realizowanych modyfikacji NAGIOS w ramach procesu Zarządzania Zmianą.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu administrowania, projektowania, wdrażania i integrowania systemów monitoringu NAGIOS / Zabbix
  • Wiedza z zakresu przygotowywania skryptów UNIX shell, Python mile widziane również Windows Power Shell
  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych Linux RH, AIX, Windows
  • Wiedza z zakresu technologii serwerów aplikacyjnych TCserver mile widziane również Websphere, Tomcat, Weblogic
  • Wiedz z zakresu technologii serwerów bazodanowych PostgreSQL mile widziane również Oracle (w tym RAC)
  • Wiedza z zakresu technologii JAVA
  • Wiedza z zakresu sieci LAN/ WAN (protokoły sieciowe, protokoły routing’u et)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 150-190 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum/hybryda, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.