SAP SD Developer (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: zgodnie z dostępnością Kandydata
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 170-190 PLN/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Praca przy wdrożeniu projektu bazującego na rozwiązaniu S4 HANA
  • Współpraca z Klientami w celu zrozumienia potrzeb biznesu
Oferujemy
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Ok. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość SAP SD, S4 HANA
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem i w zbieraniu wymagań
  • Język angielski min. B2
Mile widziane:
  • S4 Advanced ATP i ARM

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 170-190 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.