Mid/Senior Fullstack Developer (Node.js + Angular + AWS) (Remote)

1dea sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:
  • Branża projektu: finansowa
  • Wakaty: 2 (1x Senior, 1x Regular)
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 125 - 150 PLN netto + VAT / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
  • Team projektowy: 12-14 osób
  • Metodyka zarządzania projektowego: Agile
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1 - 1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klienta (~ 30 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowych opartych na Angularze
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań backendowych w NodeJS
  • Wykorzystywanie AWS do wdrażania i skalowania aplikacji
  • Współpraca z zespołem przy tworzeniu i realizacji projektów
  • Pisanie czystego, zrozumiałego i wydajnego kodu
  • Utrzymywanie i aktualizowanie istniejących aplikacji
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie kodu
  • Wdrażanie najlepszych praktyk programistycznych
  • Śledzenie najnowszych trendów technologicznych

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego jako programista Fullstack (Node + Angular)
  • Frontend: Angular
  • Backend: Node.js, AWS Lambda
  • Chmura: Amazon Web Services (AWS)
  • Znajomość baz danych (np. PostgreSQL, MongoDB)
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 125-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.