IT Recruiter (Remote)

EXPinIT & Kamelak sp. j.

Poszukujemy kolejnej kreatywnej i chętnej do rozwoju osoby, która zasili szeregi naszego cudownego zespołu 😊

Będziesz rekrutował/a i rekomendował/a Kandydatów do naszych Klientów/Partnerów z TOP10 największych firm IT na świecie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • samodzielne przeprowadzanie całego procesu rekrutacyjnego - od sourcingu po zatrudnienie
  • umiejętność korzystania z narzędzi wyszukiwania (Linkedin, Boolean, X-ray) na różnych portalach
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w social media
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • analiza i selekcja CV
  • dbałość o candidate experience na każdym etapie procesu
  • zatrudnienie min. 1 Specjalisty w miesiącu

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end w branży IT
  • znasz różne techniki sourcingowe
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim
  • cechuje Cię skrupulatność
  • angażujesz się w powierzone zadania
  • jesteś otwarty na rozwój w rekrutacji
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • umiejętnie potrafisz zorganizować swój czas i listę ''to do''
OFERUJEMY:
  • pozytywną, szczerą oraz bezpośrednią atmosferę
  • dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • udział w szkoleniach
  • wsparcie w rozwoju i powierzonych zadaniach
  • nowoczesny sprzęt do pracy (laptop, telefon) oraz licencje Linkedin oraz MS Office.
NICE TO HAVE:
  • j.niemiecki
  • studia o profilu IT lub Psychologia
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 6500-8500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Odkryta 38B, Warszawa

Od 2016 roku pomagamy naszym Klientom prowadzić projekty, utrzymywać środowiska produkcyjne 24g/dobę 7d/tygodniu 365d/roku. Pomagamy przeprowadzać wdrożenia, integrację, testowanie, optymalizację na wszystkich etapach rozwijania aplikacji w środowiskach testowych, preprodukcyjnych, produkcyjnych oraz także budowę tych środowisk. Nasi Specjaliści są absolwentami uczelni państwowych oraz prywatnych w Polsce takich jak Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych. Razem stanowimy zespół Ekspertów na rynku IT (EXPerts in IT - EXPinIT)