Java Developer

Kingit sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z projektem w zakresie części backendu z użyciem technologii:
  • Java 11 lub wyższej;
  • Spring, m.in. Spring Framework, Spring Boot, Spring Cloud;
  • Relacyjnych i nierelacyjnych baz danych, m.in. Postgresql, Mongodb;
  • Apache Kafka.
  • Współpraca z częścią zespołu zajmującą się wytwarzaniem interfejsu użytkownika oraz elektroniki;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania;
  • Tworzenie dokumentacji dla administratorów i użytkowników produkowanych przez spółkę systemów;
  • Udział w pracach wdrożeniowych rozwiązań produkowanych przez spółkę.

Możliwa umowa o pracę!

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java;
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring w wersji servlet (MVC, data reposirory - JDBC, JPA) oraz reactive (web flux, data repository - mongo db). Spring Cloud, Spring Security;
  • Umiejętności tworzenia oprogramowania pracującego w architekturze mikroserwisów;
  • Umiejętność tworzenia obrazów Dockera dla wykonanych aplikacji;
  • Umiejętność tworzenia plików konfiguracyjnych docker-compose;
  • Znajomość narzędzi: Git, Gitlab, Jira, Jenkins;
  • Doświadczenie w pracy z systemami Linux;
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z kursów i szkoleń prowadzonych w tym języku.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 17000-22000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Poznań

Kingit to innowacyjna agencja rekrutacyjna w branży IT, która koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów i kandydatów. Wiedza oraz doświadczenie naszych konsultantów pozwalają łączyć potrzeby firm z oczekiwaniami specjalistów. Wierzymy, że sukces tkwi w relacjach popartych wiedzą i doświadczeniem. Pracujemy z pasją, nie ograniczając się do miejsca i czasu, co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług.