Junior Salesforce Developer - program szkoleniowy

Britenet

Zastanawiasz się nad związaniem swojej przyszłości z branżą IT? Brakuje Ci doświadczenia i nie wiesz od jakiej technologii rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Postaw na Salesforce i dołącz do drużyny Force Academy a Britenet wyszkoli Cię od podstaw!

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszych siedzibach pod okiem specjalisty SFDC. Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny:) Finansujemy również certyfikację.

Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Zakres obowiązków:
  • Uczestniczenie w szkoleniu Salesforce;
  • Rozwój i certyfikacja swoich umiejętności,
  • Współpraca z zespołem projektowym;
  • Tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemu.

Kogo poszukujemy?

  • Rozwinięte myślenie analityczne;
  • Zaangażowanie i motywacja do rozwoju oraz nauki nowych rzeczy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność 40 h/tydzień

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 3000-4000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy

Gdzie będziesz pracował?

Zagnańska 94, Kielce

Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy obecnie ponad 900 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy oddziały w pięciu miastach: Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach i Białymstoku. Pięciokrotnie zdobyliśmy tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce” w badaniach AudIT przeprowadzanych przez Computerworld we współpracy z Kantar TNS. Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów.