Tech Lead Java z AWS (Remote)

Altkom Expert Sp. z o. o.

Dołącz do zespołu ekspertów, odpowiedzialnych za budowanie jednego z największych systemów wspólnego użytkowania aut w Polsce.

Zakres obowiązków:
  • Przewodzenie jako tech-lead, dzięki solidnej znajomości architektury, technologii i standardów budowy oprogramowania
  • Projektowanie i usprawnianie architektury wraz z rozbudową aplikacji
  • Zapewnienie zgodności architektury ze standardami bezpieczeństwa i optymalizacji
  • Zapewnienie przestrzegania przez zespół technologiczny najlepszych standardów kodowania
  • Koordynacja techniczna prac nad rozbudową backendu i aplikacji mobilnych, podwykonawcy DevOps, migracją
  • Mentoring i coaching członków zespołu tak, aby skorzystali z Twojej wiedzy i rozwijali swoją

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość standardów programowania, kilkuletnie doświaczenie w środowisku Java
  • Min. 2 letnie doświadczenie jako senior/architekt/tech lead - w roli koordynującej zespół
  • Znajomość środowiska AWS
  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o microserwisy
  • Praktyczna znajomość narzędzi związanych ze środowiskiem Java, jak Spring Boot
  • Chęć wdrażania zmian technologicznych i zdolność przekonania zespołu do własnych koncepcji

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 25000-30000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Chłodna 51, Warszawa

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.