DevOps z AWS (Team Lead) (Remote)

P&P Solutions Sp. z o.o

Czym będziesz się zajmować?

Główne zadania:
  • Zarządzanie platformą do gier o wysokiej dostępności i aplikacjami wewnętrznymi
  • Zarządzanie środowiskami deweloperskimi i testowymi
  • Odpowiedzialność za integralność bezpieczeństwa infrastruktury
  • Automatyzacja platformy poprzez: Terraform, Puppet, AWX ansible, K8s
  • Monitorowanie przy użyciu ELK, prometheus/grafana w celu poprawy wydajności i niezawodności platformy
  • Bezpośrednia współpraca jako Team Lead z 5 inżynierami oraz z szerszym 30-osobowym zespołem inżynierskim
  • Pomoc w rozwijaniu kultury DevOps

Szukamy ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Wierzymy, że Twoja kariera to swoisty projekt, którym należy zarządzać przez całe życie. A my chętnie wspieramy realizację takich projektów.

Naszym klientem jest licencjonowana firma zajmująca się hazardem online nowej generacji, która koncentruje się na e-sporcie. Korzystając z zaawansowanego systemu zakładów, oferują fanom i entuzjastom e-sportu z całego świata możliwość obstawiania wszystkich profesjonalnych wydarzeń e-sportowych za prawdziwe pieniądze w ich licencjonowanym i bezpiecznym środowisku.

Wymagania:
  • Co najmniej 5 lata doświadczenia jako DevOps, w tym 2 lata doświadczenia jako Team Lead
  • Doświadczenie w AWS i skalowaniem aplikacji z użyciem narzędzi, takich jak Lambda, RDS i EC2, EKS, ECS, ElasticSearch
  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji i narzędzi w Pythonie
  • Doświadczenie z technologiami kontenerowymi: Docker i Kubernetes
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Ansible, Terraform lub podobnymi
  • Znajomość Git
  • Bardzo dobre rozumienie zasad CI/CD

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 27200-40000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Łucka 15/215, Warszawa

W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych zobowiązań wobec zespołu. Przestrzegamy przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii i atrakcyjne rozwiązania socjalne. Budujemy zespół pod kątem cenionych przez firmę wartości i postaw, takich jak współpraca, szacunek dla innych, odpowiedzialność i kompetencje. Dzięki temu nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.